Свято врожаю у ЗДО № 7 "Орлятко"

Осінь. Дивовижна пора, коли природа чарує своєю неповторною красою, розмаїттям кольорів і відтінків. Поруч із теплими сонячними днями крокують прохолодні та похмурі, сірий тон дощів контрастує із жовтогарячим, червоним листям на деревах. Палають кетяги калини, а з неба лунає прощальна пісня птахів, що летять у вирій. Та не тільки красою славна ця пора. Осінь – це пора врожаю, саме в цей час року встигає безліч різних овочів і фруктів, які як не можна краще характеризують цю пору. Це час підбиття підсумків.


Свято врожаю - це дійство, яке традиційно відбувається на початку осені, це відзначення завершення жнив і збору врожаю, уславлення праці, родючості землі та сімейного благополуччя. У різних народів дата й традиції свята відрізняються.

В Україні це свято припадає на Різдво Богородиці. Богородицю возвеличували та прославляли, адже саме вона є покровителькою врожаю, родючості, родини та материнства.
В нашому дошкільному навчальному закладі, 25.09.2019р., теж відзначали Свято врожаю. Кожна група нашого закладу освіти представила плоди своєї праці: на столах у приміщенні дошкільного закладу можна було побачити величезну картоплю, гарбузи, кавуни, моркву, вироби з овочів та фруктів. Неабиякої майстерності потребувало виготовлення квіткових композицій з овочів.
Діти разом з батьками, дідусями та бабусями з цікавістю і захопленням роздивлялися представлені на виставці овочі та фрукти, зроблені вправними руками учасників.

Свято врожаю ще раз довело, що в нашому садочку обдаровані та щасливі діти, працелюбні та відповідальні батьки.


/Files/images/novini/svyato__osnnogo_meninnika/PA104740_новый размер.JPG

/Files/images/novini/svyato__osnnogo_meninnika/PA104749_новый размер.JPG

/Files/images/novini/svyato__osnnogo_meninnika/PA104756_новый размер.JPG

/Files/images/novini/svyato__osnnogo_meninnika/PA104759_новый размер.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 39