Семінар педагогів ЗДО № 7 "Орлятко" з проблеми: «Психолого-педагогічний супровід морального виховання дошкільників».

13.05.2020 року відповідно до річного плану дошкільного навчального закладу в режимі онлайн, використовуючи програму ZOOM було проведено семінар для педагогів ЗДО з проблеми: «Психолого-педагогічний супровід морального виховання дошкільників».

Під час відеоконференції були розкриті такі питання:

  • теоретичне обґрунтування питання морального становлення особистості на етапі дошкільного дитинства;
  • психолого-педагогічні засади;
  • сутність і особливості морального виховання в дошкільному віці;
  • надані рекомендації щодо використання навчально-методичного комплекту ілюстровано-розвивального матеріалу з морального виховання дітей дошкільного віку.

У відеоконференції взяли участь всі педагоги закладу (а саме 26 педагогів). Вони з-за доволенням вели між собою діалог, взяли для себе багато цікавої інформації, а саме як реалізовувати завдання морального виховання дошкільників, застосовуючи сучасні методи відповідно до змісту організації роботи з морального виховання дошкільників;що потрібно робити для упровадження інноваційних технологій і забезпечення їх психолого-педагогічного супроводу у процесі морального виховання дітей. І що дійсно важливо необхідно, насамперед, займатися вдосконаленням власного морального зростання.


/Files/images/novini/karantin_2/Screenshot_2020-05-12-13-04-31-142_us.zoom.videomeetings.jpg /Files/images/novini/karantin_2/Screenshot_2020-05-12-13-07-19-593_us.zoom.videomeetings.jpg /Files/images/novini/karantin_2/Screenshot_2020-05-12-13-04-57-714_us.zoom.videomeetings.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0