/Files/images/demo_v_sadok/liniia-1206.gifПравила прийому дітей в дошкільний навчальний заклад
(ясла - садок) комбінованого типу №7 "Орлятко"
Білоцерківської міської ради Київської області

ПАМ`ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

1. Комплектація в дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) комбінованого типу №7 "Орлятко" Білоцерківської міської ради Київської області здійснюється комісією управління освіти і науки Білоцерківської міської ради на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють та оригіналу свідоцтва про народження дитини.

2. Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі направлення управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Київської області та свідоцтва про народження.

3. Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу керівник зобов’язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.

4. За дитиною зберігається місце в дошкільному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (90 днів.)

5. Відрахування дитини з дошкільного закладу може здійснюватись:

 • за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
 • на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що включає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
 • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація ДНЗ повинна письмово повідомити батьків про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

6. Дошкільний навчальний заклад забезпечує збалансоване харчування дітей, необхідні для їх нормального росту і розвитку із дотриманням натурального набору продуктів.

7. У ДНЗ організовано триразове харчування для дітей віком від 3 до 6 років.

8. Медичне обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі здійснюється на безоплатній основі медичними працівниками, які входять до штату цього закладу і передбачає проведення обов’язкових медичних оглядів, у тому числі медичних оглядів перед профілактичними щепленнями, проведення профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, надання невідкладної медичної допомоги на догоспітальному етапі, інформування батьків або осіб, що їх замінюють.

9. Батьки зобов'язані:

 • своєчасно вносити платню за надання додаткових послуг, якщо такі мають місце;
 • віддавати і забирати дитину безпосередньо у вихователя, і обов”язково особисто, не передовіряючи її неповнолітнім особам;
 • приводити дитину здоровою, чисто вдягненою, охайною, у відповідності до санітарно-гігієнічних правил;
 • дотримуватись режиму роботи навчального закладу, приводити та забирати дитину вчасно;
 • своєчасно сповіщати вихователів про відсутність дитини у навчальному закладі і причини її відсутності.

10. Батьки мають право:

 • вносити пропозиції щодо роботи з дітьми, організації додаткових послуг;
 • відвідувати заняття та інші навчально-виховні заходи;
 • заслуховувати звіти керівника про роботу навчального закладу.

/Files/images/demo_v_sadok/liniia-1206.gif

Кiлькiсть переглядiв: 904