/Files/images/ln/lineechka-50.gifшпанюк анна миколаївна

Вихователь дошкільного навчального закладу

***

/Files/images/stornki_vihovatelv/P4220386_новый размер.JPG У 2010 році закінчила Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» за спеціальністю «Дошкільне виховання» та здобула кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку, викладача психолого-педагогічних і методичних дисциплін у ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

З серпня 2015 року працює в дошкільному навчальному закладі на посаді вихователя.

Шпанюк Анна Миколаївна працює над проблемою: "Формування духовності у дітей дошкільного віку - основа розвитку громадянського суспільства".

Кращі вітчизняні педагоги відчувають велику відповідальність за рівень людського в людині, за її духовність, адже в тому й полягає сенс гуманізації освіти. Вкладаємо в душі дітей гуманність, доброту, чистоту помислів, тобто все те, щоб людина прийдешнього здійснила на землі свою творчу, а не руйнівну місію.

Сьогодні це надія кожного з нас, тому що стан культури і моралі суспільства в Україні викликає занепокоєння. Все більше нас турбують вияви бездуховності: асоціальна поведінка дорослих і малих, алкоголізм, наркоманія. Рівень моральності катастрофічно падає, люди втрачають розуміння Добра і зла, родинні стосунки знецінюються і втрачають свої функції.

Негативним проявом бездуховності громадян є відсутність відповідальності за авторитет держави в світі, за втрату вікових історико-культурних національних традицій та духовних цінностей, за рівень вихованості підростаючого покоління, зневага та попрання таких духовних цінностей, як любов, добротворчість, чуйне ставлення до людини, піднесене сприйняття життя.

Спільними зусиллями ми всі, хто причетний до виховання дітей, маємо пробуджувати в серцях дітей добрі, світлі почуття, утверджувати в них доброзичливість, дбайливе ставлення до живого, прекрасного.

Галерея "Будні групи "Калинка""


Кiлькiсть переглядiв: 132